باربری توسن بار

باربری و حمل و نقل شهری ، اسباب کشی

باربری در تهران

بسته بندی

بسته بندی لوازم اداری و منزل

بسته بندی یکی از مواردی که قبل از هر نقل مکان و اسباب کشی باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید لوازم بسته بندی است. بسته بندی مناسب یکی از موارد ضروری جهت انجام حمل و نقل مطمئن و پیشگیری از آسیب رسیدن به لوازم و اثاثیه است.

رختخواب ها معمولا حجیم، سنگین و بدبار هستند و بیشتر اوقات پس از جابجایی، از حالت خود خارج و به اصطلاح دفرمه میشوند. استفاده از کارتنهای حمل رختخواب جهت جلوگیری از موارد فوق بهترین گزینه است.

کارتن های محکم و مقاوم

حمل و نقل و بسته بندی وسایل شکستنی نظیر ظروف شیشه ای ، کریستال ، چینی و … نیاز به مهارت و لوازم مناسب خود را دارد. پیچیدن پوشال،

بسته های جابجایی رختواب

روزنامه و … و همچنین ثابت کردن آنها در بسته مربوطه باعث جلوگیری از شکستن آنها میشود. استفاده از کارتنهای محکم و ضخیم را فراموش نکنید.

کارتن های رگال دارد

برخی از لباسها نظیر لباسهای مجلسی و کت و شلوار در هنگام حمل و نقل نیاز به توجه بیشتری دارند. کارتن های رگال دار وسیله مناسب برای حمل و نقل اینگونه البسه هستند. کارتن های رگال دار مانند یک کمد لباس میتوانند لباسها را در بهترین شرایط در خود جای دهند.

چسب پهن و ماژیک

حتما از چسب های پهن برای بستن درب کارتنها استفاده کنید. این کار باعث سهولت در حمل و نقل و جلوگیری از آسیبهای احتمالی خواهد شد. بسیار خوب است که در خانه جدید بدانید که داخل هر کدام از بسته ها چه چیزی وجود دارد. از آنجایی که اکثر کارتنها شبیه هم هستند و سردرگمی در شناسایی وسائل باعث خستگی و طولانی شدن چیدمان جدید میشود نوشتن محتوی هر بسته بر روی آن روشی خوب برای یک جابجایی مناسب است.

سایر لوازم و بسته های حمل و نقل

  • کارتن ویژه لباس
  • بسته های مخصوص حمل لوازم کوچک
  • پوشش های محافظتی از لوازم برقی و آینه های بزرگ
  • پوشال، یونولیت، پلی اتیلن و …